Вступ 2019: рейтингові списки
 

Оформлення відрядження

 

Згідно з пунктом 23 Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів докторанти та аспіранти з відривом від виробництва можуть бути направлені у відрядження до провідних вітчизняних і закордонних наукових центрів для виконання дисертаційних досліджень, на стажування та для участі у конференціях.

Підставою для оформлення відрядження є подання наукового керівника на ім’я проректора з наукової роботи Н.І. Чухрай з обгрунтуванням доцільності цього відрядження та з яких коштів буде оплачено відрядження.

Для участі у конференції необхідно мати письмове запрошення на цю конференцію. Для поїздки у відрядження або на стажування за кордон, необхідно мати запрошення сторони, яка приймає на стажування та план роботи на термін стажування, підписане аспірантом та його науковим керівником. В цьому випадку наказ на відрядження оформляється через відділ міжнародних зв’язків (кімн. 342, г. к.).

Для оформлення відрядження аспірантам і докторантам з відривом від виробництва необхідно:

  1. у канцелярії взяти бланк заявки, заповнити його (кімн. 215, г. к.);
  2. підписати у:
    • наукового керівника;
    • директора інституту (з’ясувати, за рахунок яких коштів буде оплачено відрядження);
    • завізувати у зав. аспірантури (кімн. 207, г. к.);
  3. підписати у проректора з наукової роботи — Н.І. Чухрай (кімн. 306, г. к.), проректора з економіки, головного бухгалтера — Мороза А. С.;
  4. після цього заявку на відрядження подати до канцелярії. У канцелярії друкують відрядне посвідчення.

Термін оформлення відрядження 2-3 дні.