У Хмельницькому політехнічному коледжі Університету підбили підсумки роботи відділення економіки та менеджменту

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
олефото студентів Хмельницького політехнічого коледжу з директором, доктором економічних наук Вадимом Овчаруком

Про підсумки роботи відділення економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» за 2019–2020 рік 9 вересня на засіданні кураторів і старост академічних груп. Завідувачка відділення Оксана Шулякова подякувала кураторам і старостам за співпрацю у складних умовах дистанційного навчання, проаналізувала успішність студентів за минулий та визначила пріоритети на наступний навчальний рік.

На засіданні був присутній директор коледжу, доктор економічних наук Вадим Овчарук. Керівник закладу наголосив на тому, що тільки той фахівець буде конкурентоспроможним, який прагне знати більше, невпинно розвивається та самовдосконалюється. Вадим Володимирович відзначив високий рівень підготовки студентів відділення економіки та менеджменту, підтвердженням чому є численні перемоги та відзнаки на олімпіадах, конкурсах, турнірах. Директор подякував викладачам і нагородив почесними грамотами кращих студентів відділення.