Випускникам Інституту права, психології та інноваційної освіти вручили дипломи магістрів

ІППО Львівської політехніки
вручення дипломів магістра студентам ІППО

19 лютого 2020 року відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістра студентам Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

З вітальним словом до випускників звернувся директор Інституту права, психології та інноваційної освіти, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, голова Львівської обласної організації Союзу юристів України Володимир Ортинський. Він побажав колишнім студентам досягнення успіхів на професійному шляху, а також закликав всіх зацікавлених продовжити навчання на третьому рівні освіти.

Від імені студентів виступив Василь Репецький, який подякував ректору Національного університету «Львівська політехніка» Юрію Бобалу й директору Інституту права, психології та інноваційної освіти Володимиру Ортинському за якісно організований навчальний процес, а викладацькому складу – за здобуті знання, приділені час та розуміння.

Привітали випускників і студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти. Зокрема лавреатка обласних та міжнародних конкурсів, студентка 3 курсу Світлана Новодран, виконала декілька пісенних номерів, а лавреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, скрипаль, студент 3 курсу Павло Карліц вразив присутніх каверами на популярні всесвітні хіти.

випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів