Футзальна команда «Львівська політехніка» – переможець чемпіонату України 2019/2020 серед закладів вищої освіти

За матеріалами сайту Асоціації футзалу України
Футзальна команда «Львівська політехніка»

На паркеті спортивного комплексу Національного педагогічного університет імені М.П. Драгоманова відбувся фінал чотирьох Чемпіонату України з футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2019–2020 років. У змаганнях взяли участь представники Національного університету «Львівська політехніка», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У півфінальному матчі львівські політехніки перемогли своїх колег із Полтавської політехніки з рахунком 8:1 (3:1). А у фіналі підопічні Володимира Осінчука в серії пенальті (2:2 (2:0), пенальті – 4:2) здолали команду Сумського державного педагогічного університету і вдруге поспіль стали найсильнішою студентською командою України.

Крім того, найкращим гравцем змагань став Олег Панасюк із «Львівської політехніки».

Момент фінального матчу Футзальна команда «Львівська політехніка»