Асистентка ІГСН провела тренінг з інтерактивних методик викладання для працівників столичних вишів

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Зоряна Зазуляк та Ірина Лященко

19 листопада 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка тренерки і викладачки курсу «Демократія: від теорії до практики» Зоряна Зазуляк та Ірина Лященко провели тренінг з інтерактивних методик викладання для своїх колег – 18 викладачів і викладачок із провідних університетів столиці з найрізноманітніших факультетів: політології, філософії, соціології, військового інституту тощо.

Упродовж тренінгу учасники помережувалися з колегами та колежанками, дізналися більше про курс та й самі стали студентами, взявши участь в інтерактивних вправах «Карусель» і «Континуум». Усі вони тепер зможуть використовувати нові підходи під час викладання своїх курсів.

Зоряна Зазуляк – асистентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук, у Львівській політехніці викладає інтерактивний курс «Демократія: від теорії до практики» (Democracy at Lviv Polytechnic).

Захід організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомогти від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv).

Зоряна Зазуляк та Ірина Лященко провели тренінг з інтерактивних методик викладання на тренінгу на тренінгу