На кафедрі ММП відбулася робоча зустріч з регіональним директором голландської компанії «Diamond FMS»

Кафедра ММП Львівської політехніки
Учасниками зустрічі з директором компанії «Diamond FMS»

26 вересня на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки відбулася робоча зустріч з партнером кафедри Анастасією Ружиною – керівницею проєкту #Diamond4Education, регіональним директором голландської компанії «Diamond FMS».

Основними питаннями стали:

• обговорення стратегічних напрямків співпраці між Львівською політехнікою та європейською компанією з метою забезпечення якості вищої освіти;
  • розширення функціоналу програмного продукту «Diamond FMS» в навчальних цілях;
  • заохочення студентів та викладачів до міжнародної співпраці та між університетського спілкування у сфері інформаційно-фінансових технологій.

Учасниками зустрічі були:

• Ольга Володимирівна Пирог, завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської Політехніки, д.е.н., проф., член галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини»;
  • Ліана Іванівна Чернобай, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, к.е.н., проф. Львівської політехніки;
  • Анастасія Ружина, керівник проєкту #Diamond4Education, регіональний директор голландської компанії «Diamond FMS».
на зустрічі з директором компанії «Diamond FMS» на зустрічі з директором компанії «Diamond FMS» на зустрічі з директором компанії «Diamond FMS»