В Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулися дебати між студентами-психологами

ІППО Львівської політехніки
учасники дебатів

14 листопада 2019 року студенти кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти взяли участь в дебатах на тему «Моногамія проти поліамурності». Особливістю заходу стало те, що учасники не знали, яку сторону займатимуть до початку дебатів.

В дебатах змагалися дві команди: за поліамурність аргументи висували Садова Божена, Співак Настя, Пилипів Ірина та Смірнов Сергій, а на користь моногамії виступали Барабаш Остап, Хардель Віктор, Лупак Андрій, Восковський Артем.

Об’єктивними та неупередженими суддями дебатів були Стельмащук Христина, Андрушко Ярина та Поліщук Тетяна.

Перемогу в дебатах здобула команда, яка виступала з аргументами на користь поліамурності. Переможці отримали солодкий подарунок від в.о. завкафедри Ірини Сняданко.

Викладачі та студенти розповіли, що в перспективі планують провести інститутський турнір між різними спеціальностями.