Попередні показники науково-дослідної роботи професорсько-викладацького складу кафедри КПП за 2020 рік

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра кримінального права і процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» у звітному 2020 календарному році показує досить вагомі досягнення в науково-дослідній роботі свого штатного професорсько-викладацького складу. Зокрема, станом на 15 грудня 2020 року попередні показники кафедри кримінального права і процесу за звітний 2020 рік такі.

• На кафедрі працює 15 штатних викладачів, якими опубліковано: 9 монографій, 1 підручник, 5 навчальних посібників, 2 наукові статті у Scopus та Web of Science 59 наукових статей у фахових наукових виданнях, 367 тез доповідей на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях.
  • Викладачами кафедри кримінального права і процесу подано 9 заявок на отримання Міжнародних колективних та індивідуальних наукових та освітніх грандів.
  • Доцент кафедри КПП, к.ю.н., доцент Гузела М.В. успішно пройшов закордонне наукове стажування, підтверджене сертифікатом. Д.ю.н., професор кафедри КПП Марисюка К.Б. пройшов 4 закордонні наукові курси (он-лайн), підтверджені сертифікатами.
  • Під керівництвом д.ю.н., професор кафедри КПП Марисюка К.Б. студентка ІППО Друк С.В. стала призером Міжнародної студентської олімпіади.

Серед викладачів кафедри кримінального права і процесу найбільш вагомих результатів у науково-дослідній роботі досягли: завідувач кафедри КПП д.ю.н., професор Гумін О.М., директор ІППО д.ю.н., професор кафедри КПП Ортинський В.Л., д.ю.н., професор кафедри КПП Марисюк К.Б., д.ю.н., професор кафедри КПП Канцір В.С., к.ю.н., доцент кафедри КПП Гузела М.В.