Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки налагоджує співпрацю з Університетом Думлупінар

ІТРЕ Львівської політехніки
зустріч турецьких гостей із дирекцією ІТРЕ

29 жовтня Львівську політехніку відвідала делегація Університету Думлупінар (м. Кутахья, Туреччина) у складі проректора з міжнародних відносин професора Гасана Гокмеза (Hasan Gocmez) та керівника відділу міжнародних відносин Октая Шабаза (Oktay Sahbaz) з метою налагодження наукової та академічної співпраці, зокрема у рамках програм Еразмус+ та MEVLANA.

В рамках цього візиту організовано зустріч турецьких гостей із дирекцією Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки і представниками кафедр напівпровідникової електроніки і радіоелектронних пристроїв та систем.

Університет Думлупінар (Kütahya Dumlupınar University) входить у десятку кращих університетів Туреччини, має 3 інститути, 10 факультетів, 2 коледжі та 14 професійно-технічних коледжів. В університеті навчаються більше 40 тисяч студентів. Навчання забезпечують більш ніж 700 викладачів. Університет Думлупінар розташований у центрі міста Кютахья і має віддалені кампуси у 10 невеликих містечках поряд з Кютахья.

Учасники зустрічі узгодили варіанти співпраці двох університетів та обговорили дальші наміри й плани. Детально обговорювали співпрацю в межах програми академічної мобільності MEVLANA, яка спрямована на обмін студентами й викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та країн Європи.

В рамках програми академічної мобільності MEVLANA студенти ІТРЕ можуть навчатися в Туреччині мінімум один семестр та максимум один академічний рік, з можливістю зарахування предметів, які вони вивчили за програмою в Національному університеті «Львівська політехніка». Науково-педагогічні працівники ІТРЕ можуть читати лекції впродовж терміну від двох тижнів до трьох місяців.

Відбувся обмін думками щодо перспектив наукового співробітництва й академічного обміну між нашими університетами. Найбільше турецька сторона зацікавлена у співпраці в галузях матеріалознавства, електронної техніки, телекомунікаційних технологій, хімії оксидних та силікатних матеріалів.

Професор Гокмез запросив науковців Львівської політехніки для проведення експериментів на сучасному науковому обладнанні лабораторій Університету Думлупінар.

зустріч турецьких гостей із дирекцією ІТРЕ