Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки залучає до навчального процесу фахівців-практиків

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

З метою підвищення фахової підготовки студентів кафедра обліку та аналізу періодично залучає до навчального процесу фахівців-практиків.

Зокрема, 14 грудня в рамках вивчення дисципліни «Облік за видами економічної діяльності» студентам спеціальності 071 «Облік і оподаткування» прочитав лекцію випускник Львівської політехніки, головний бухгалтер готельно-відпочинкового комплексу ТзОВ «Маріот Медікал Центр» (м. Трускавець) Ігор Кардаш.

Лектор розкрив як традиційні для цієї навчальної дисципліни питання, зокрема щодо особливостей ціноутворення у готелях, документування операцій з обслуговування клієнтів, обліку витрат, доходів і фінансових результатів, оподаткування діяльності сучасних готелів, – так і особливостей обліково-аналітичного забезпечення функціонування готелів в умовах пандемії, спричиненої Covid-19.

Крім того, пан Ігор поділився своєю історією успіху: від пошуку роботи у студентські роки до теперішньої посади. Окрему увагу було зосереджено на особливостях здобуття освіти за спеціальністю, а також можливостях працевлаштування та перспективах кар’єрного росту.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції