Команда Інституту сталого розвитку взяла участь у змаганнях «Карпатська веселка – 2019»

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
на горі Пікуй

Змагання зі спортивного туризму «Карпатська веселка – 2019» відбулися 3–6 жовтня 2019 року на Турківщині і Закарпатті. Маршрут завдовжки 45 км мав шлях між с. Сянки – c. Карпатське – с. Либохора – перевал «Руський шлях» – г. Пікуй (1408 м) – с. Біласовиця.

У складі команди Інституту сталого розвитку було 20 осіб: 19 студентів першого–четвертого курсів і їхній керівник, асистент кафедри туризму Львівської політехніки Василь Костючко.

Відповідно до програми змагань відбулися два конкурси: емблеми туристичного заходу «Пікуяна – 2019», на найкращий бівуак (палатковий табір) за умови, що команда у повному складі переночує в наметах.

– Загалом запропонований маршрут має середню складність, однак не цілком сприятливі погодні умови додали ноток екстриму, нам довелося рухатися при тумані, – розповідає Василь Костючко.