Науковці кафедри КПП взяли активну участь у Львівському міському фестивалі «Наукові пікніки»

Кафедра КПП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

На запрошення Львівської міської Ради науковці кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» кандидат юридичних наук, доцент Михайло Гузела та кандидат хімічних наук, доцент Володимир Бараняк взяли участь у Львівському міському фестивалі «Наукові пікніки», який проходив 29 вересня 2019 року під патронатом міського голови Львова

Під час Львівського міського фестивалю «Наукові пікніки» доцент М.В. Гузела ознайомив присутніх на фестивалі містян та учнів шкіл м. Львова з питаннями сутності та проблемами використання поліграфа («детектора виявлення брехні») в досудовому та судовому провадженнях в Україні, а також з суттю застосування поліграфа при прийомі на певні посади у правоохоронних органах, банках тощо. Доцент В.М. Бараняк ознайомив присутніх з особливостями криміналістичного дослідження слідів пальців рук людини та з методами відібрання і процесуальної фіксації слідів пальців рук в процесі збирання доказів під час досудового розслідування кримінальних проваджень. Для відвідувачів Львівського міського фестивалю «Наукові пікніки» було проведено майстер-класи з практичного проведення поліграфічних перевірок для всіх охочих із застосуванням комп’ютерного поліграфа Lafayette LX 4000 (доцент М.В. Гузела), а також з практичного застосування криміналістичних методів відібрання та процесуальної фіксації слідів пальців рук людини (доцент В.М. Бараняк). Зазначимо, що участь науковців кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки викликала надзвичайно велике зацікавлення й активну участь у майстер-класах відвідувачів Львівського міського фестивалю «Наукові пікніки», зокрема, учнів та випускників шкіл, які отримали вичерпні відповіді наших науковців на всі запитання, що виникали під час жвавого спілкування.

За активну участь у Львівському міському фестивалі «Наукові пікніки» та популяризацію науки і технологій серед містян та учнів шкіл м. Львова доценти кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» к.ю.н., доцент М.В.Гузела та к.х.н., доцент В.М.Бараняк нагороджені Подяками Львівської міської ради.