На базі Золочівського коледжу відбулось засідання обласного методоб’єднання викладачів економічних дисциплін

За матеріалами сайту «Педагогічна преса»
на екскурсії в Золочівському замку

Нещодавно на базі відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Львівщини.

Відкрив засідання директор Золочівського коледжу Ярослав Жулин, який привітав учасників методоб’єднання, охарактеризував діяльність коледжу, поділився досвідом, здобутками вишу, відповів на запитання учасників засідання та побажав плідної праці.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, й заслухано доповіді на актуальні теми. Учасники поділилися досвідом роботи з колегами, обмінялися думками щодо розв’язання актуальних проблем, показали презентації та демонстраційні матеріали.

На завершення засідання методичного об’єднання для гостей було організовано екскурсію в Золочівський замок, який входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини» та є пам’яткою історії і культури національного значення.