Завідувача кафедри АФМ Назара Подольчака нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Завідувач кафедри АФМ Назар Подольчак одержує Почесну грамоту МОН

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Почесною грамотою Міністерства освіти і науки нагороджено завідувача кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, д.е.н., професора Назара Подольчака.

Щиро вітаємо Назара Юрійовича з отриманням високої державної нагороди, бажаємо подальших професійних успіхів на благо української освіти та науки!

Завідувач кафедри АФМ Назар Подольчак одержує Почесну грамоту МОН Завідувач кафедри АФМ Назар Подольчак одержує Почесну грамоту МОН Почесна грамота МОН