Викладачі кафедри АІП взяли участь у семінарі «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами»

Кафедра АІП Львівської політехніки
Ольга Скочиляс-Павлів та Ірина Крикавська

20 вересня 2019 року викладачі кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки к.ю.н. Ольга Скочиляс-Павлів та Ірина Крикавська взяли участь у семінарі-тренінгу «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами», організованому Центром політико-правових реформ.

Мета заходу – ознайомлення з новими правилами прийняття та виконання адміністративних актів, що будуть впроваджені з прийняттям Закону «Про адміністративну процедуру» та вироблення практичних навичок із питань застосування загальної адміністративної процедури та спроможності до поширення цих знань і навичок.

Під час заходу обговорювали актуальні проблеми щодо поняття та сутності адміністративної процедури, а також розв’язували практичні завдання (кейси) за правилами загальної адміністративної процедури.

на семінарі «Адміністративна процедура» на семінарі «Адміністративна процедура» на семінарі «Адміністративна процедура»