Урочиста посвята у студенти Львівської політехніки і День першокурсника в Університеті

Урочиста посвята у студенти і День першокурсника

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує першокурсників, їхніх батьків та друзів на урочисту посвяту до студентських лав і День першокурсника.

Під час святкування відбуватимуться такі заходи.

• 10:00 – 11:00: Урочиста посвята першокурсників у студенти Львівської політехніки; місце проведення – площа Святого Юра біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.
  • 11:00 – 15:00: «Простір можливостей», де можна буде дізнатися про переваги навчання в Університеті, а також весело провести час; місце проведення – парк біля головного корпусу Львівської політехніки.
  • 20:30 – 22:00: «Кіно під відкритим небом»; місце проведення – студентська зона біля комбінату харчування Університету.

Повна програма заходів

Програма122.39 КБ