Міжнародна конференція «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи»

фото з архіву

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи», яка відбудеться 4–5 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція у Львові має закласти підґрунтя для серії наукових зустрічей щодо проблем розвитку технічної освіти й науки, які би стали доброю традицією для університетів Центральної і Східної Європи з вивчення досвіду минулого та перспектив у спільному майбутньому.

Програма конференції

Організатори пропонують роботу у трьох секціях.

1. Історичні умови співпраці між університетами, спільне коріння, генезис розвитку технічної освіти.

2. Історична спадщина, архіви та документи, сучасний стан і перспективи розвитку.

Крайній термін подання заявок − 1 вересня 2019 року.

Більше інформації – на сайті конференції або поштою conf2019@lpnu.ua.