Міжнародна конференція «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського»

Міжнародна конференція «Освіта, пам’ять, місто» пам’яті Івана Левинського

Інститут архітектури Львівської політехніки запрошує до участі у Міжнародній науковій конференції «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського», яка відбудеться 27 вересня 2019 року в головному корпусі Університету.

Пріоритетні напрями

1. Діяльність та визначний вклад професора Івана Левинського в сферах архітектурної освіти, науки і практики.
  2. Вивчення історії архітектурного середовища як фактора успішної практичної діяльності архітектора.
  3. Сучасний стан та перспективи розвитку міського середовища.
  4. Пам’ять міста: мнемотехнічні прийоми просторової організації міського середовища.

Для участі у конференції необхідно до 1 серпня 2019 року подати заявку і надіслати потрібні матеріали на e-mail levynskyi.arch.conf.2019@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції