На кафедру маркетингу і логістики ІНЕМ завітали професори з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе

Кафедра МЛ Львівської політехніки
професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе

5 вересня 2019 року на кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» завітали шановні гості – професори Kurt Klose та Li Li з Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе (Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe) міста Лємго, Німеччина.

Представники кафедри разом із проректором з наукової роботи Львівської політехніки Наталією Чухрай обговорили з німецькими колегами співпрацю в науковій сфері.

Кафедра маркетингу і логістики співпрацює з Вищою технічною школою в рамках різноманітних освітніх заходів та програм уже 20 років. На зустрічах обговорюють перспективні проєкти для розвитку маркетингу і логістики, можливості для викладачів та студентів.