Студентам кафедри обліку та аналізу ІНЕМ пропонують додаткові можливості для поглибленого розвитку за фахом

Кафедра ОА Львівської політехніки
студенти кафедри ОА

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» формує команду студентів різних курсів спеціальності «Облік і оподаткування» для поглибленого професійного розвитку, зокрема й завдяки додатковим можливостям від партнерів кафедри.

Активних студентів III–IV курсу бакалаврату та I–II курсу магістратури запрошують стати потужною основою товариства, для якого кращі фахівці PricewaterhouseCoopers (що входить у «велику четвірку» міжнародних аудиторських компаній) читатимуть додаткові лекції з аудиту, трансфертного ціноутворення, FinTech, фінансового аналізу та моделювання, інвестиційного оцінювання тощо.

Крім того, вже третій рік на кафедрі організовують цікаві лекційні зустрічі з представниками успішних корпорацій та банків США, керівниками підрозділів закладів освіти США тощо із синхронним перекладом українською. Студентам пропонують зголошуватися до участі у таких зустрічах і зазначити, які теми виступів та лекцій їх найбільше цікавлять, щоб професіонали із США підготували доповідь з урахуванням саме цих запитів.

студенти кафедри ОА студенти кафедри ОА