Викладачі кафедри транспортних технологій Університету в рамках проєкту «SmaLog» пройшли стажування в Італії

Кафедра ТТ Львівської політехніки
стажування у рамках проєкту «SmaLog»

В період з 9 червня по 23 липня 2019 року викладачі кафедри транспортних технологій Національного університету «Львівська політехніка» доценти Володимир Гілевич та Микола Бойків проходили стажування у рамках проєкту «SmaLog» в Centre for Transport and Logistics (CTL) of Sapienza University of Rome (Італія).

У межах програми стажування працівники кафедри транспортних технологій прослухали та проаналізували заняття з таких дисциплін:

• планування та оцінка міської логістики;
  • транспортне планування;
  • моделювання транспортних потоків;
  • безпека дорожнього руху;
  • розробка опитування для розуміння нових моделей мобільності в містах;
  • методи оцінки впливу автомобілів на безпеку перевезень;
  • онлайн інструменти для планування міської мобільності.

Крім цього брали участь у:

• зустрічі з керівником центру транспорту та логістики університету «Sapienza University of Rome»;
  • семінарах в університетах University of Rome Tor Vergata на тему «Міська логістика в Італії та Австралії» та Sapienza University of Rome на тему «Інструмент оцінки ризику безпеки дорожнього руху»;
  • екскурсіях в агенстві «Roma Mobility Agency» та логістичній компанії «Laziale Distribuzione S.P.A.».

Стажування відбувалося під безпосереднім керівництвом директора Centre for Transport and Logistics (CTL) of Sapienza University of Rome, професора Луки Персія. За результатами проходження стажування працівники Університету отримали відповідні сертифікати.

стажування у рамках проєкту «SmaLog» стажування у рамках проєкту «SmaLog» стажування у рамках проєкту «SmaLog» стажування у рамках проєкту «SmaLog»