В Інституті права та психології відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора юридичних наук

ІНПП Львівської політехніки
атрибути доктора

В Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора юридичних наук.

• Парпан Уляна Михайлівна захистила дисертацію на тему «Правова природа вищої освіти в Україні: теоретико-правовий вимір» за наукового консультування доктора юридичних наук, професора Гарасиміва Тараса Зеновійовича.
  • Софінська Ірина Дмитрівна захистила дисертацію на тему «Філософсько-правова доктрина громадянства» за наукового консультування доктора юридичних наук, професора Токарської Антоніни Семенівни.
  • Хомишин Ірина Юріївна захистила дисертацію на тему «Концептуальні питання теорії і практики адміністративно-правового регулювання освіти України в умовах євроінтеграційних процесів» за наукового консультування доктора юридичних наук, професора Ортинського Володимира Львовича.

Щиро вітаємо докторантів з успішними захистами і бажаємо подальшого натхнення у науковій праці!