Випускникам Інституту права та психології Львівської політехніки вручили дипломи бакалавра

ІНПП Львівської політехніки
випуск бакалаврів

П’ятого липня 2019 року відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів бакалавра студентам Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

З привітальним словом до випускників звернувся директор Інституту права та психології, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, голова Львівської обласної організації Союзу юристів України Володимир Ортинський, наголосивши, що попереду випускників очікує нелегкий вибір правильного шляху водночас роботи та навчання. «Головне, – підкреслив директор Інституту права та психології, – щоб цей вибір був вдумливим та зваженим, а також здійсненим з думкою про власне майбуття».

Від імені студентів Анастасія Редько подякувала ректору Національного університету «Львівська політехніка» Юрію Бобалу й директору Інституту права та психології Володимиру Ортинському за якісно організований навчальний процес, а викладацькому складу – за отримані знання, приділені час та розуміння.

випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів випуск бакалаврів