Студенти Інституту економіки і менеджменту взяли участь у наукових заходах в Університеті Марії Кюрі-Склодовської

Кафедра ОА Львівської політехніки
Студенти ІНЕМ в Університеті Марії Кюрі-Склодовської

3–5 червня 2019 року студенти третього курсу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (спеціальність «Облік і оподаткування») взяли участь у VII Міжнародній науковій конференції студентів та докторантів «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів» в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща).

Приємне враження на студентів справив інтеграційно-навчальний виїзд «Kreator» (5–7 червня 2019 року), метою проведення якого є допомога студентам в адаптації до навчально-наукового процесу, ознайомлення зі студентськими організаціями.