На кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування обговорили основні напрями розвитку HR-менеджменту

Кафедра МПА Львівської політехніки
обговорення основних напрямів розвитку HR-менеджменту

6 червня 2019 року на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання круглого столу «Менеджмент персоналу в ХХІ столітті: нові сенси», на який завітало багато науковців-практиків.

У ході плідної дискусії обговорили основні напрями розвитку сучасного HR-менеджменту.

1. Світоглядно-ціннісна філософія менеджменту ХХІ століття.
  2. Вплив сучасного ринку праці на процеси соціально-економічного відчуження й залучення.
  3. Менеджмент персоналу в умовах інтелектуалізації та інформатизації суспільства.
  4. Нова управлінська культура й культура відповідальності.

Організатори дякують усім учасникам за приємну зустріч та співпрацю.