До уваги студентів, які проживають у гуртожитках: дирекція Студмістечка Університету просить бути пильними

Дирекція Студмістечка Львівської політехніки
Гуртожиток Львівської політехніки

Дирекція Студентського містечка Національного університету «Львівська політехніка» просить студентів бути пильними, щоб не стати жертвою шахрайства.

– Коменданти гуртожитків повідомляють, що від учора, з 13 січня, до них зверталися студенти і батьки з тим, що отримували сповіщення про необхідність оплатити комунальні послуги за проживання в гуртожитку. Дирекція Студмістечка Львівської політехніки такої інформації не розсилає. У нас є стала ціна за проживання. Тому прошу зі схожими питаннями звертатися в бухгалтерію або адміністрацію Студмістечка, – наголосив заступник директора Студмістечка зі студентських питань Віктор Андрійовський.