Конкурс для студентів та випускників Львівської політехніки на тему «діджиталізація України» від Олега Сергеєва

Клуб випускників Львівської політехніки
Конкурс для студентів та випускників Політехніки від Олега Сергеєва

Шановні студенти і випускники Львівської політехніки! Клуб випускників спільно з паном Олегом Сергеєвим запрошують взяти участь у конкурсі!

Олег Сергеєв – член Правління ПриватБанку, голова Правління Асоціації випускників Львівської політехніки у 2008–2016 роках.

Завдання: запропонувати нову послугу для мобільного застосунка Приват24.

Приз: 5000 гривень, які буде зараховано на картку ПриватБанку переможця.

Умови:

• участь у конкурсі можуть взяти студенти і випускники Львівської політехніки;
  • щоб стати учасником конкурсу, потрібно надіслати свої пропозиції на електронну поштову скриньку alumni@lpnu.ua до 18:00 26 квітня 2019 року;
  • найкращу ідею визначить команда експертів під керівництвом Олега Сергеєва;
  • якщо ця ідея буде справді корисною, її реалізують у новій версії застосунка.

Також читайте інтерв’ю з Олегом Сергеєвим на сайті Клубу випускників Львівської політехніки.