Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ приймала викладача Університету Кінгстона

Кафедра ММП Львівської політехніки
Ана Маркос Педраз з працівниками кафедри ММП

З 13 до 17 травня 2019 року кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки приймала доктора Ану Маркос Педраз.

Доктор Педраз зараз є викладачем Університету Кінгстона (м. Лондон, Великобританія), спеціалізується на маркетингу, стійкому розвитку та соціальній відповідальності бізнесу. Також вона є заступником голови Королівського авіаційного товариства у відділенні Хітроу.

Упродовж тижня гостя прочитала значну кількість лекцій студентам спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент інноваційної діяльності» та «Менеджмент». Надзвичайно цікавим для викладачів був науковий семінар, присвячений застосуванню сучасних методів наукових досліджень та обговоренню ключових факторів успішного публікування у журналах Scopus. Також доктор Ана Маркос Педраз разом із доцентом кафедри Вікторією Харчук провели спільну лекцію, присвячену питанням імплементації концепції гармонійного розвитку в практиці вітчизняних ІТ-компаній.

Крім цього, пані Ана зустрілась зі студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що були відібрані для участі у програмі академічної мобільності впродовж наступного семестру до Університету Кінгстона та розповіла про особливості організування навчального процесу та критерії оцінювання роботи студентів.

Ана зустрілась зі студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини»