Новини проекту EDUQAS: львівські політехніки беруть участь в формуванні пропозицій для НАЗЯВО

Кафедра ММП Львівської політехніки
в Латвійському університеті

7–10 травня 2019 року в Латвійському університеті (Рига, Латвія) відбулася зустріч у межах проекту «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в закладах вищої освіти 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP (EDUQAS)». Від Львівської політехніки в зустрічі взяли участь проректор Олег Давидчак, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Роман Шуляр та доцент кафедри фінансів Павло Гориславець. За результатами зустрічі її учасники сформулювали пропозиції для Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо форми звіту із самооцінювання освітніх програм та методичні рекомендації для експертів щодо аналізу такого звіту.

Починаючи з жовтня 2017 року Національний університет «Львівська політехніка» є членом консорціуму з реалізації проекту Еразмус+ КА2 «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в закладу вищої освіти» (EDUQAS) 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP, який співфінансує Європейська Комісія. Цей проект має структурний характер, що означає необхідність формування за його результатами пропозицій для національної системи вищої освіти України.

Окрім Львівської політехніки, партнерами проекту зі сторони України є Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Донецький державний університет управління, Національна металургійна академія України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міністерство освіти і науки України. Європейську частину консорціуму представляють Університет Крайова, Румунія, Університет Льєж, Королівський технологічний інститут KTH, Пловдивський університет «Paisii Hilendarski», Латвійський університет, Університет Лотарингії та Вища рада з оцінки досліджень та вищої освіти.

в Латвійському університеті в Латвійському університеті в Латвійському університеті в Латвійському університеті в Латвійському університеті