Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

2 квітня 2019 р. на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та іботехнології відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Біотехнології та біоінженерія”.

На Конкурс надійшло 64 студентські наукові роботи з 26 вищих навчальних закладів України. Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування та на підставі рецензій прийняла рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну
конференцію. Список запрошених складав 43 наукові роботи (52 студенти-учасники).

Працювало чотири секції:

1. «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології».
  2. «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія».
  3. «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика».
  4. «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Журі конкурсу відзначило всіх фіналістів, розподіливши серед них призові місця. Спонсорами конкурсу були - Компанія ПрАТ “Ензим”, ТзОВ “Юрія-Фарм”, Сфера Сім, U.S.-Ukraine Foundation, Biotech&Pharma Cluster Lviv.

Переможці отримали цінні подарунки — планшети, смарт-годинники та навушники.

Протокол засідання Галузевої комісії щодо визначення переможців у додатках.

Фото проведення конкурсу Ви можете переглянути на цій сторінці.