IV Міжнародна конференція «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-технічній конференції «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг», яка відбудеться 20–22 жовтня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція присвячена актуальним проблемам у галузі водопостачання і водовідведення, а також очищення води, очищення стічних вод та обробки осаду. ЇЇ мета також промувати розвиток співпраці між університетами, дослідницькими установами та промисловими підприємствами, а також знайти вирішення для інтеграції міжнародної науки, освіти і економіки.

Тематика конференції

1. Водопровідні і каналізаційні мережі.
  2. Очищення води, очищення і обробка стічних вод, переробка осаду.
  3. Економіка водопостачання і водовідведення.
  4. Вплив елементів управління водою та стічними водами на навколишнє середовище.

Крайній термін подання тез доповідей – 1 вересня 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції