IX Міжнародна конференція молодих дослідників «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення»

колаж

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки запрошує до участі у IX Міжнародній конференції молодих дослідників «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», яка відбудеться 16–17 травня 2019 року в навчальному корпусі № 29 Університету (вул. Коновальця, 4).

Мета конференції – обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення, сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними і науковими закладами гуманітарного профілю України та країн Центрально-Східної Європи.

Для участі у конференції необхідно до 19 квітня 2019 року:

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції