І науково-практична конференція «Конституційна реформа в Україні: досвід країн Центрально-Східної Європи»

Конституція України

Кафедра конституційного та міжнародного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі І науково-практичної конференції на тему «Конституційна реформа в Україні: досвід країн Центрально-Східної Європи», яка відбудеться 19 квітня 2019 року у місті Львові за адресою вул. Князя Романа, 1/3.

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем стосовно українського та зарубіжного досвіду теорії і практики конституціоналізму.

До участі у конференції запрошують науковців, викладачів, аспірантів, студентів, громадських діячів, аналітиків, які цікавляться проблемами розвитку конституціоналізму.

Для участі в конференції необхідно до 5 квітня 2019 року подати електронний варіант тез доповіді на адресу konferencekr2019@gmail.com та оплатити участь у заході.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції