У Науково-технічній бібліотеці експонують книжкову виставку до 100-річчя від дня народження Григорія Денисенка

НТБ Львівської політехніки
книжкова виставка до 100-річчя від дня народження Григорія Денисенка

22 квітня 2019 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбулося відкриття книжкової виставки, присвяченої 100-річчю від дня народження Григорія Денисенка.

Григорій Іванович Денисенко (29 квітня 1919 – 24 травня 1998) – український науковець, доктор технічних наук (з 1963 року), ректор Львівського політехнічного інституту (упродовж 1963–1971 років), професор (з 1964 року), член-кореспондент НАН України (з 1969 року), ректор Київського політехнічного інституту (упродовж 1971–1987 років), радник дирекції Інституту електродинаміки НАН України (з 1989 року).

Григорій Іванович займався дослідженням електромагнітних та енергетичних процесів в електричних мережах, аналізом надійності їхньої роботи, розробкою принципових основ використання відновлюваних джерел енергії та побудовою комбінованих систем енергопостачання на їхній основі.

У його науковому доробку більш ніж 300 наукових публікацій, серед яких 7 монографій та 22 авторських свідоцтва, які присвячені дослідженню одночасного передавання електроенергії змінним і постійним струмом через загальні лінії, проблемам створення математичних моделей передавання енергії пульсуючим струмом, вивченню електромагнітних процесів у таких передачах, використанню енергії сонця, вітру, води в економіці.

Виставку експонують у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1, II поверх).