Студенти Інституту економіки і менеджменту – серед переможців Всеукраїнського конкурсу та олімпіади

ІНЕМ Львівської політехніки
переможці

В Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

Студентка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Кириленко здобула перше місце серед учасників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Сайт кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки

4 квітня 2019 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». Загалом на конкурс надійшла 71 студентська наукова робота.

Робота і доповідь студентів кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки Алли Слободюк та Божени Малішевської була високо оцінена журі Конкурсу, і в підсумку представниць Університету було нагороджено дипломом ІІ ступеня, а їхній науковий керівник, доцент кафедри МО Ігор Кулиняк, одержав сертифікат за підготовку та сприяння у написанні роботи.

Сайт кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки

Алла Слободюк та Божена Малішевської