У Студмістечку Львівської політехніки відбулися два заходи від Центру Студентського Капеланства

Центр Студентського Капеланства
 Хресна хода

3 квітня 2019 року, в середу четвертого тижня Великого посту, вулицями студентського містечка Національного університету «Львівська політехніка» пройшла вже традиційна для Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви Хресна хода.

Як і зазвичай, молитва розпочалась зі спільної Літургії Напередосвячених дарів та продовжилась розважаннями над стаціями. Очолили Хресну ходу студентські капелани – о. Юрій Остапюк, о. Ігор Хомічак та о. Мар’ян Мисяковський, а супроводжували її семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, які щотижнево допомагають капеланам у праці зі студентами в гуртожитках.

Разом зі студентами над страстями Христовими розважали викладачі, представники ректорату та інститутів Національного університету «Львівська політехніка», дирекція та працівники Студмістечка, прихожани Студентського храму Блаженного Священномученика Олексія – Зарицького, мешканці студентського містечка та молодь Львова.

А 4 квітня 2019 року відбувся перший із двох запланованих майстер-класів із писанкарства. Вже традиційно цей захід відбувається під керівництвом брата Остапа Гутковського за участю студентів різних закладів вищої освіти Львова.

У приміщенні гуртожитку № 8 Національного університету «Львівська політехніка» зібралося близько 30 охочих навчитися цьому творчому надбанню українців. Перед початком заходу присутні переглянули відеоролик про процес малювання писанок, а вже опісля перейшли до практичної частини. Комусь вдалося зробити це швидко, комусь трохи довше, проте ніхто не залишився без цікавого та цінного досвіду.

А для тих, хто не встиг на цей майстер-клас, іще можна зголоситися на наступний, який відбудеться 11 квітня 2019 року в тому ж приміщенні гуртожитку № 8 Львівської політехніки (вул. Сахарова, 23).

Хресна хода  Хресна хода  Хресна хода  Хресна хода  Хресна хода  майстер-клас із писанкарства  майстер-клас із писанкарства  майстер-клас із писанкарства