Зимова школа «Big Data and EU Data Protection» в межах проєкту Модуля Жан Моне «Data Protection in EU»

Заставка зимової школи

Кафедра автоматизованих систем управління Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів бакалаврату ІІІ–IV курсів, магістрів та аспірантів взяти участь у Зимовій школі «Big Data and EU Data Protection», яку 8–12 лютого 2021 року проводитиме кафедра АСУ в межах виконання освітнього проєкту Модуля Жан Моне «Data Protection in EU» програми ERASMUS+ за підтримки Європейського Союзу.

Ця школа для Вас, якщо:

• Вам подобається працювати із даними, шукати приховані закономірності, отримувати нові знання з масивів інформації, займатись аналітикою та візуалізацією даних;
  • Ви плануєте власний стартап, у якому передбачаєте збирати персональні дані користувачів і не хочете мати юридичних проблем та підпасти під фінансові санкції GDPR;
  • Ви хочете знати, на який захист своїх персональних даних Ви маєте право та як їх захистити.

Для участі у зимовій школі необхідно зареєструватись до 3 лютого.

Відбір студентів відбуватиметься на конкурсній основі. Студенти будуть повідомлені про результат відбору до 5 лютого.

Студенти мають можливість отримати 4 кредити ЄКТС, які можуть бути перезараховані за відповідними курсами. Умовою отримання сертифікату є відвідування студентом мінімум 80% занять та завантаження індивідуальної письмової роботи, прохідний бал за яку 40%, до 19 лютого 2021 року.

Заняття проводитимуть учасники проєкту.

Окремо відбуватимуться майстер-класи, воркшопи та практичні заняття із запрошеними спікерами з провідних ІТ-компаній України для вивчення принципів Big Data, машинного навчання, аналітики та візуалізації даних, безпеки даних.