В Університеті відбулася зустріч з американським психологом Чарльзом Ф. Місью

Олександр Ієвлєв, Віктор Мацеха, кафедра ПСУ
Зустріч з Чарльзом Ф. Місью

Цікаво, насичено та інтерактивно пройшла зустріч колективу кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права і психології та студентів з практикуючим професійним психологом, доктором філософії, виконавчим директором Сімейного Фонду Північного Узбережжя зі штату Огайо (США) Чарльзом Ф. Місью (Charles F. Misja), що працює з людьми із посттравматичним синдромом.

Конструктивно, науково і доступно лектор розповів, як працювати з людьми, що були свідками або учасниками неприємних бойових чи побутових подій, страждають на посттравматичний синдром, і навчити їх бути в безпеці, а не відчувати себе в безпеці. Професор  Чарльз Ф. Місью наголосив на особливостях роботи з ветеранами військових конфліктів, учасниками бойових дій, які потребують реабілітації та саморегуляції. Запитання-відповіді та елементи тренінгу були змістовними і корисними для учасників.

Зустріч з Чарльзом Ф. Місью Зустріч з Чарльзом Ф. Місью Зустріч з Чарльзом Ф. Місью Зустріч з Чарльзом Ф. Місью Зустріч з Чарльзом Ф. Місью