Три команди студентів програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці стали призерами Tech Battle

Львівський ІТ Кластер
переможці

7 березня відбувся фінал конкурсу студентських інноваційних проектів Tech Battle. У фіналі зіткнулись 8 команд-студентів інноваційних програм ІТ Кластеру та Українського католицького університету, 4 з яких вибороли фінансування власних проектів.

Перше місце посіла команда Fencing Assistant. Студенти IV та ІІ курсу факультету прикладної математики Українського католицького університету придумали рішення для спортсменів-фехтувальників, яке дасть можливість отримувати вимірювання швидкості та реакції під час тренування та прослідкувати їхній розвиток впродовж часу. Команда отримає 25 000 гривень на розвиток своєї ідеї.

На другому місці – команда F.A.Q. з проектом I-Met. Команда другокурсників програми «Інтернет речей» в Національному університеті «Львівська політехніка» розробила ІоТ-систему, яка дає змогу автоматизувати подання показників лічильників і полегшити процес моніторингу. Пристрій розв’язує проблему протермінованого надсилання показників, а сайт і застосунок дають можливість контролювати витрати комунальних послуг. Окрім нових навичок і мотивації, команда отримає 15 000 гривень на розробку I-Met.

На третьому місці опинилися аж дві команди: TIMM (Things in my mind) з проектом Safe House та team_d з проектом KLUNOK. До складу обох команд також входять студенти програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці.

TIMM працюють над модульною системою безпечного дому, яка складається з сенсорів та автоматизованих кранів, що в разі небезпеки перекриють постачання та сповістять мешканців дому про витік газів чи води. До функціоналу системи входять запобігання затопленню чи витоку газу, автоматичне відпрацьовування системи закриття кранів, віддалений та захищений доступ через власний тунель.

Команда team_d спроектувала розумний рюкзак, який сповістить користувача про надто велику масу, неналежне носіння або про те, що спині вже треба відпочити. Наплічник також обладнаний замком, який надсилає сповіщення, якщо рюкзак намагатимуться відкрити. Окрім рюкзака, команда працює над застосунком, який даватиме персоналізовані поради користувачам і допоможе знайти рюкзак, якщо той загубиться.

Обидві команди отримають по 5 000 гривень на доопрацювання своїх моделей.

Організатори конкурсу пообіцяли зробити Tech Battle щорічним змаганням, тому якщо у вас є ідеї для стартапі – розпочинайте готувати проекти.

команда F.A.Q. з проектом I-Met