Львівська політехніка – співорганізатор ІІІ Міжнародної конференції «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи»

Організатори конференції
Харківський політехнічний інститут

18–19 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2019).

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

Крайній термін подання документів – 1 березня 2019 року.

Організаторами конференції є Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Politechnika Śląska, Institut Galilée of Université Paris 13.

У непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій).