День відкритих дверей програми «Business analytics & Data science»

17 листопада 2018 року в І навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4) відбудеться День відкритих дверей програми «Business analytics & Data science» у Львівській політехніці. Початок об 11 годині.

У програмі Дня відкритих дверей:

• знайомство з програмою «Business analytics & Data science» (виступатимуть розробники програми, викладачі Університету і працівники ІТ-галузі),
  • «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ЗВО у 2019 році?».

На відміну від унітарних спеціальностей, системний аналіз належить до категорії універсальних. Універсальність спеціальності обумовлена унікальною освітньою програмою, що базується на прикладних математичних дисциплінах, сучасних інформаційних технологіях і спеціальних дисциплінах, орієнтованих на вивчення сучасної теорії управління, теорії ухвалення рішень і методів математичного і комп’ютерного моделювання, широкого спектру техніко-економічних, соціальних, фінансових, екологічних, політичних процесів.

Перші два курси відбуватиметься спільне навчання. Починаючи з третього курсу студенти можуть обрати один із трьох напрямів: Business Analysis (BA), Data Science (DS) та Business Intelligence (BI).

Реєстрація на подію