Міжінститутський науковий семінар «Вища освіта у Фінляндії в контексті Болонського процесу»

на семінарі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки спільно з кафедрою педагогіки і соціального управління Інституту права та психології Університету 2 жовтня 2018 року організовують міжінститутський науковий семінар «Вища освіта у Фінляндії в контексті Болонського процесу: система управління та аудиту якості освіти».

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 12:00.

Науковий семінар відбудеться за участю представника Фінського інституту дослідження освіти (Finnish Institute for Educational Research, University of Jyväskylä) Тімо Унто Аля-Вахаля (Timo Unto Ala-Vähälä), провідного науковця, докторанта, члена Ради вищої освіти Фінляндії.

До участі у семінарі запрошують студентів, аспірантів, докторантів, наукових співробітників та викладачів Львівської політехніки. Робочі мови семінару – англійська, українська. Вхід вільний.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (+380) 258-01-51 чи на e-mail press@miok.lviv.ua.