міграція

27 вересня 2018 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» організовує Міжнародний симпозіум «Возз’єднання родини: контекст української міграції до Італії».

Місце проведення заходу – аудиторія 204 головного корпусу Університету. Початок об 11:00.

• Чим сьогодні особлива українська міграція до Італії?
  • Як законодавство регулює можливості для возз’єднання родин в Італії?
  • Скільки українських мігрантів уже скористалися процедурою возз’єднання та з якими труднощами вони стикнулися?

Про це та багато іншого говоритимуть у Львівській політехніці під час Міжнародного симпозіуму.

На заході буде презентовано унікальний проект FORM@, який реалізовують в Італії та 10 країнах світу і який сприяє возз’єднанню родин мігрантів.

У Симпозіумі візьмуть участь:

• Катерина Кіт-Садова – дружина львівського міського голови;
  • Джоель Мелькйорі – перший секретар консульської канцелярії Посольства Італійської Республіки в Україні;
  • Паоло Феррі – генеральний директор Patronato ACLI (Італія);
  • представники міських рад та обласних адміністрацій Львова, Тернополя, Івано-Франківська;
  • науковці, визначні експерти, представники неурядових організацій та церковних структур.

Докладніше – у прес-анонсі

Афіша708.15 КБ