Семінар-лекція «Системне адміністрування: розв’язання актуальних задач захисту інформації»

Семінар-лекція «Розв’язання актуальних задач захисту інформації»

У середу, 30 травня 2018 року, кафедра електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» спільно із IT-компанією «Global Tech Makers» проведуть семінар-лекцію «Системне адміністрування: розв’язання актуальних задач захисту інформації».

Цільова аудиторія заходу – студенти напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія», зацікавлені студенти комп’ютерних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка».

Учасникам семінару-лекції розкажуть про:

• функції і завдання DevSecOps в IT-компанії;
  • взаємодію DevOps та DevSecOps;
  • захист інформації під час роботи з хмарними сервісами;
  • мікросервіси і задачі захисту інформації.

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 9:00.

Враховуючи обмежену кількість місць в аудиторії, для участі необхідно попередньо зареєструватися до 23:00 29 травня 2018 року, заповнивши електронну форму. Відібраних учасників буде повідомлено електронною поштою!

З інших питань щодо заходу звертатися до к.т.н., доцента кафедри електронних обчислювальних машин Анатолія Ігнатовича (моб. 067 603 80 03, ignatovicha@gmail.com).