Презентація компанії СіАрЕйч Україна та її програми стажування для випускників і студентів

Презентація компанії СіАрЕйч Україна

Компанія СіАрЕйч Україна оголошує про програму стажування для випускників та студентів вишів із подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи в Україні. Стажування компанія оплачує і забезпечує житлом.

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів, одним із двох найбільших виробників будматеріалів у світі. CRH в Україні виробляє цемент екологічно безпечним сухим методом.

20 березня 2018 року в аудиторії 51 Х навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Устияновича, 5, ІІ поверх) відбудеться презентація компанії СіАрЕйч Україна та її програми стажування. Початок о 16:00.

Організатори запрошують студентів та випускників – інженерів-технологів, інженерів з автоматизації технологічних процесів, інженерів-механіків, інженерів-електриків, спеціалістів з логістики.

Довідки – у відділі працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки (к. 309 IV навчального корпусу Університету), тел.: 258-21-90.