Серія семінарів для стартаперів «Academic edition» у Tech StartUp School Львівської політехніки

Серія семінарів для стартаперів «Academic edition»

21–23 лютого 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) відбудеться Academic edition – серія семінарів, які можуть відвідати всі охочі.

Цільова аудиторія заходів – науковці, працівники навчальних закладів України, які мають ідеї стартапу у сфері науки і техніки та бажання втілити їх у життя.

Програма заходів

• 21 лютого, 17:00–19:00: семінар «Валідація ідеї: з чого почати?»;
  • 22 лютого, 17:00–19:00: семінар «Секрети успішного пітчінгу: як зробити успішну презентацію»;
  • 23 лютого, 17:00–19:00: семінар «Управління продажами. Стратегії та способи виходу на ринок».

Опісля всіх семінарів, 15 березня 2018 року, слухати презентацію стартапів будуть близько 30 потенційних інвесторів. Реєстрація учасників заходу «Змагання ідей: стартапери проти старперів» триватиме до 16 лютого.

На попередньому пітчингу «Старпери VS Стартапери», проведеному в Tech StartUp School, було профінансовано\придбано половину представлених стартапів.