Адміністрування LMS Moodle у закладах освіти. Автоматизація процесів

Автор / тренер курсу

• Чайківський Тарас Володимирович, доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології органічних продуктів Національного університету «Львівська політехніка».

Інформація про програму підвищення кваліфікації:

Напрям навчання: «Організація дистанційного навчання у закладі освіти».

Обсяг навчання: 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої освіти.

Мета курсу полягає в засвоєнні слухачами, які мають базові знання в цьому напрямку і використовують LMS Moodle у навчальному процесі, уміння адміністрування даної системи з використанням пакетних засобів для автоматизації своєї роботи.

Компетентності, що вдосконалюватимуться/набуватимуться в процесі навчання:

• поглибити навички використання інформаційних та комунікаційних технологій у професійній викладацькій діяльності, оволодіння новими комп’ютерними програмами та інтернет-сервісами;
  • розвивати здатність на практиці ефективно використовувати різні теорії в області навчання та адміністрування, продукувати нові ідеї, проявляти креативність, здатність до системного мислення;
  • розвивати уміння працювати в складних педагогічних ситуаціях, розв’язувати педагогічні задачі, приймати відповідні обґрунтовані рішення

Коротко про курс: використання інтернет-технологій для проведення навчального процесу є важливим етапом вдосконалення і розширення способів і методів як навчання, так і перевірки отриманих знань. Даний курс навчить слухача запроєктувати, встановити і зробити базові налаштування LMS Moodle згідно з вимогами його закладу освіти. Це містить вибір обладнання, операційної системи, вибір основних і додаткових компонентів системи, встановлення її на реальній чи віртуальній машині та налаштування таких компонентів як мова, користувачі, їх права, типові налаштування курсів. Слухачі повинні мати високі навички роботи з комп’ютером, бажано мати початкові знання у Linux, MySQL, HTML.

Структура курсу:

• Тема 1: Додавання курсів. Пакетне завантаження курсів одним файлом. Налаштування резервного копіювання курсів.
  • Тема 2: Користувачі. Пакетне завантаження користувачів файлом. Завантаження груп. Налаштування електронної пошти.
  • Тема 3: Додаткові модулі. Встановлення (видалення) додаткових компонентів. Мобільний додаток.

Опис результатів навчальної діяльності:

• вдосконалення уміння проєктувати процес е-навчання у навчальному закладі із використанням сучасних інструментів та технологій;
  • розвиток здатності ефективно поєднувати інформаційні та інноваційні педагогічні технології в адмініструванні LMS Moodle;
  • забезпечувати управління (спрямування) процесів навчальної або виробничої (трудової) діяльності та виховання і розвиток особистості.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка» 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Тривалість навчання: 3 тижні.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) зарезультатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут