Зустріч з українським ученим та публіцистом Миколою Тимошиком у рамках проекту «Від книги до мети»

Микола Тимошик

15 листопада 2017 року в рамках проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із професором Миколою Тимошиком з нагоди 135-річчя від дня уродин Івана Огієнка.

Місце проведення заходу – аудиторія 116 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4). Початок о 16 годині.

Микола Тимошик – український вчений, журналіст, публіцист, літературний критик, видавець. Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Голова Фундації імені митрополита Іларіона (Огієнка).