Локальний етап Інженерних змагань EBEC Challenge Lviv від міжнародної студентської організації BEST

Локальний етап Інженерних змагань EBEC Challenge Lviv

27 листопада – 1 грудня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься локальний етап Інженерних змагань EBEC Challenge Lviv.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – наймасштабніші командні інженерні змагання в Європі, які проводять у двох категоріях:

• Case Study – розв’язання теоретичних, технічних чи управлінських завдань. Результат демонструють у вигляді презентації шляхів розв’язання заданих проблем.
  • Team Design – практичне розв’язання певного технічного завдання. Результатом проведення конкурсу є пристрій, який виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі.

Команди-фаворити кожної з категорій отримають призи від спонсорів. Переможці зможуть приєднатись до Національного етапу EBEC’у і позмагатись з найкращими командами України.

Саме цього року вперше будуть проводити не просто EBEC, а EBEC Challenge, тож команди будуть мати змогу відчути новизну проекту.

Реєстрація команд триватиме до 17 листопада 2017 року.

Афіша201.45 КБ