ХХVІІІ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!» для студентів та випускників вищих навчальних закладів

ХХVІІІ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!»

Львівський обласний центр зайнятості та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують студентів та випускників вищих навчальних закладів на ХХVІІІ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!».

Захід відбуватиметься 16 травня 2017 року з 10:00 до 16:00 в центральній частині міста на проспекті Свободи – від фонтану перед Оперним театром до площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» (IV навчальний корпус, кімн. 309, тел. 258-21-90) надає консультації студентам та випускникам Університету для успішного проходження співбесіди.